Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Günleri’nin Beşincisi Gerçekleştirildi

İstanbul Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (İSTANBUL KAGEM), Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi (HAYEF), Yabancı Diller Bölümü, Edebiyat Fakültesi Yabancı Dil Bölümleri ve İstanbul Üniversitesi Dil Kulübü işbirliğiyle düzenlediği Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Günleri-V etkinliği, 02-03 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleştirildi.

İstanbul Üniversitesi Prof.Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinlik Kariyer Merkezi Müdürü Prof.Dr. Pınar Ünsal’ın açılış konuşması ile başladı.

Bu yıl beşincisi düzenlenen etkinliğimizde; Okt. Yasemin Dayıoğlu-Yücel, Okt. Gizem Rey, Okt. Suzanne Campion-Tittoto, Uzm. Maciej Arkadiusz Mielnik, Okt. Selçuk Kantemir, British Time, İ.Ü. Dil Kulübü öğrencileri, Erasmus ve Mevlana programı ile yurtdışı giden öğrenciler tarafından; yabancı dili öğrenme yaklaşımları, dil öğrenme olanakları, yurtdışı eğitim bursları, yurtdışı deneyim paylaşımları gibi çeşitli konularda değerli sunumlar gerçekleştirildi.

İki gün boyunca toplamda 1000 kişinin katıldığı etkinlik sonunda düzenlenen çekilişle British Time Dil Okulları tarafından 2 kişiye Ücretsiz İngilizce Eğitimi, 6 kişiye Ücretsiz Activity Clup Girişi, 10 kişiye %50 indirimli İngilizce, İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi tarafından ise 1 kişiye 1 Kur İngilizce Eğitimi verildi.Yaklaşan Etkinlikler

Konum